BOBCAT ekspertai

Esame ekspertai, nes specializuojamės išskirtinai BOBCAT mini mechanizmų srityje. Turime sukaupę daugiau nei 15 metų patirtį. Įmonė teikia profesionalias BOBCAT technikos ir jų padargų nuomos paslaugas Vilniaus regione.

„Bobcatoma“ įmonės prekės ženklas, yra žinomas kaip šios (bobcat) paslaugų rinkos pionierius, nuo 2000 metų.  Kompanija „Bobcatoma“ buvo viena iš pirmųjų teikianti tokio technikos tipo nuomos paslaugas Lietuvoje.
Šiuo metu UAB „Bobcatoma“ komandą sudaro 5 kvalifikuoti specialistai, kurių kiekvienas - turi daugiau nei 8 metų patirtį šioje paslaugų srityje. Įmonė dirba su statybinėmis kompanijomis, dalyvauja kaip subrangovai įrengiant rekreacinius parkus ir žaliąsias zonas (Bernardinų sodas, Užutrakio parkas, Burbiškių dvaro parkas ir kt.), įgyvendina unikalius sprendimus krovos darbams su bobcat technika.
Įmonė „Bobcatoma“ išsiskiria iš šios paslaugų rinkos sukaupta patirtimi, kokybiškais sprendimais ir specializuota veikla, t.y. kompanija siūlo nuomos paslaugas tik su smulkia bobcat tipo technika, su/be profesionalių operatorių valdymu. Pagal kliento individualius poreikius, įmonės komanda yra kompetentinga sukurti specialius padargus, skirtus efektyviai ir ekonomiškai naudingai atlikti darbus su bobcat technika. Dėl individualių sprendimų įgyvendinimo su kompanijos specialistais konsultuojasi įmonės iš Baltarusijos, Rusijos.

rekomenduojame

01

OKO glaistas

Prevencinis padangų skystis užklijuoja iki 9 mm skersmens pradūrimus.
02

Operatorių mokymai

Individualūs 16 val. praktiniai mokymai su BOBCAT mini technika.
03

Padargų gamyba

Pagal individualius užsakymus gaminame padargus

Veiklos sritys

Darbai statybose

Žemės darbai su BOBCAT technika statybinėse aikštelėse

Sniego valymas

Teritorijų priežiūra žiemą su mechanizuota BOBCAT technika

Aplinkos darbai

Dirvožemio paruošimas su BOBCAT padargais iki vejos sėjimo

KASIMO DARBAI

Inžinerinių komunikacijų kasimo ir kelio šlaitų formavimo darbai

Kodėl verta pasirinkti mus?

10 metų patirtis BOBCAT nuomos rinkoje
Mūsų specialistai profesionaliai įvertiną kiekvieną objektą, ir parenka efektyviausius BOBCAT sprendimus ir priemones. Jei būtina specialių BOBCAT padargų - mūsų inžinieriai jas suprojektuos ir pagamins. Mes nuolat ieškome efektyvių ir greitų sprendimų.
Didžiausias BOBCAT padargų parkas
Vilniaus regione turime didžiausią BOBCAT padargų parką. Juos prižiūrime, gaminame.
Unikalūs sprendimai. Gaminame BOBCAT padargus.
BOBCATOMA - technikos nuomos rinkoje yra daugiau, nei 10 metų. Kiekvienas mūsų BOBCAT operatorius turi daugiau, nei 6 metų profesionalios BOBCAT valdymo technikos patirtį.
Tiesioginis kontaktas su klientu
Telefonu, nemokamai konsultuojame kiekvieną klientą, kokią pasirinkti BOBCAT techniką.