OKO glaistas

oko gaistas

PADANGŲ SANDARINIMO GLAISTAS OKO
Glaistas OKO apsaugo padangas nuo pradūrimų ir prailgina jų naudojimo laiką.
OKO yra sėkmingai naudojamas įvairaus pobūdžio padangoms(tame tarpe ir padangoms su kameromis),pradedant sunkiąja žemės ūkio technika,sunkvežimiais,lengvaisiais automobiliais,motociklais ir baigiant dviračiais bei vežimėliais neįgaliesiems.
OKO yra labai populiarus Europoje.Įvairus bandymai,atlikti Anglijoje,Australijoje,Jordanijoje ir kitose šalyse,patvirtino,jog glaistas OKO yra daug efektyvesnis nei kiti padangų sandarykliai.Glaistas OKO yra pagamintas laikantis saugos reikalavimų,todėl yra nekenksmingas žmogaus odai,negadina gumos,metalo,turi antikorozinių savybių ir yra saugus transportuoti oru.Glaistą yra nesudėtinga pašalinti-tereikia nuplauti vandeniu.
OKO lengva naudoti-jis pilamas tiesiai į padangą (į kamerą) ir lieka jos viduje.Atsiradus pradūrimui,oro slėgis spaudžia glaistą į atsiradusią skylę ir ją užlipdo.Glaistas geriausiai užklijuoja iki 9 mm skersmens pradūrimus,bet yra veiksmingas esant ir didesniems pradūrimams(tyrimais nustatyta,kad 93% pradūrimų būna iki 5 mm skersmens).

PAVOJAUS VEIKSNIAI
Vairuotojui kuriam važiuojant kelyje bent karta teko pradurti padangą,žino kokį pavojų tai gali sukelti.Vairuojant automobilį dideliu greičių , pradūrus padanga jį sunku suvaldyti(kartais automobilis tampa tiesiog nevaldomas). Tai gali būti priežastis autoįvykiui,kuriam atsitikus,gali būti netik materialiniai nuostoliai,bet ir kitų žmonių sužeidimai(ar net mirtys).
Pradurtos padangos remontas,sugadintos padangos kaina,nepatogumai kurie kyla dėl pradurtos padangos:sugaištas laikas,pavėlavimas į lėktuvą,svarbų susitikimą ir t.t.Visa tai jums gali kainuoti žymiai brangiau nei tik pradurtos padangos remontas
Važiavimas su nuleista padanga gali nepataisomai ją sugadinti.Net jei jūs ir puikiai galite pats atlikti atsarginio rato pasikeitimą,ar jūs norėtumėte tai daryti žiemą,kai nuo šalčio šąla jūsų pirštai?Arba dėvite brangius drabužius pavyzdžiui kostiumą?Arba jums tai padaryti sunku fiziškai,pavyzdžiui jums sužeista ranka,šiaip sergate,ar esate moteris.....?
Pyktis,susierzinimas,padangos remonto kaštai,sukeltas pavojus sau ir aplinkiniams,štai jums priežastys kodėl verta turėti OKO glaistą jūsų automobilio padangose,ir nesvarbų kokia transporto priemonę jūs vairuojate ar tai būtų šeimos automobilis,visureigis,taksi,apsaugos,kurjerio ar sportinis automobilis,nes pradurta padanga tai problema.

Dviratininkui kuriam yra tekę pradurti padangą,važiuojant žemyn nuo kalvos,puikiai žino kokia tai pavojinga situacija.Dvirati tampa sunku vairuoti,o kartais gali tapti nevaldomas.Daug sužeidimų nutinka dviratininkams,kurių dažniausia priežastys-važiuojant greitai ,pradurta padanga.Lopas,pažeista kamerą,padangą ar ratlankis,sugaištas laikas dėl nuleistos padangos sukels pasekoje daugybę kitų rūpesčių:neįvykusi iškyla,pavėluota į darbą ar susitikimą,sugadinta nuotaika.
Važiavimas pradurta padanga gali nepataisomai sugadinti padangą,kamerą grūdami galite susižeisti.
Nesvarbu kokį dviratį –sportinį,kalnų,triratį jus vairuotumėte.